Dom-Производи - Машина за континуалну пиролизу-

Sadržaj

Полу{0}}Машина за континуалну пиролизу

Полу{0}}Машина за континуалну пиролизу

Машина за полу{0}}континуирану пиролизу може да обрађује широк спектар отпадних материјала, укључујући отпадне гуме, пластику, гуму и уљни муљ.

Представљање производа

Представљање производа

Полу{0}}Машина за континуалну пиролизу

product-916-519

Опис производаПолу{0}}Машина за континуалну пиролизу

Машина за полу{0}}континуирану пиролизу је једна од три врсте наших најпродаванијих машина за пиролизу, може ефикасније да пролизује чврсти отпад, као што су отпадне гуме, пластика и уљна талога од машине за пиролизу серије серије.

Технички индикатори наПолу{0}}Машина за континуалну пиролизу

 

НО

Ставка

 

модел

полу{0}}машина за пиролизацију типа

 

сировина која се може пиролизирати

гумени прах

 

процесна метода

аутоматско{0}}ухрањивање

 

Макс. капацитет дневно

15 тона/дан

 

метода контроле

контролна кутија

 

начин загревања

мазут + гас

 

начин хлађења

водено хлађење

радна температура

300 степени - 400 степени

 

радни притисак

Благо позитиван притисак
потрошња енергије

10 тона

15тонс

20тонс

 
 

18 Кв

20 Кв

25 Кв

 

потрошња воде

Мање од 1 тоне месечно (природно испаравање)  
Потражња за радном снагом (по смени)

2 особе (осим учитавања)

 
Захтеви подног простора

10 тона

15тонс

20тонс

 

(систем пиролизе)

200 ㎡

250 ㎡

300 ㎡

 
Децибел буке при раду

Мање или једнако 85%

 

тежина

35тонс

40тонс

45тонс

 

трчање сајт офПолу{0}}Машина за континуалну пиролизу

Полу{0}}Машина за континуалну пиролизуТок процеса

 

semi-continuous pyrolysis plant process flow

 

финални производ

product-892-620

Полу{0}}Машина за континуалну пиролизуКарактеристике

product-1181-575

Слика одПолу{0}}Машина за континуалну пиролизу

product-687-477

зашто изабрати нашу компанију

 

1. Висок-квалитет и поуздане перформансе
Наша опрема је произведена коришћењем врхунских материјала и напредне технологије, што обезбеђује издржљивост, ефикасност и дугорочне-перформансе.
Ригорозна контрола квалитета (ИСО-сертификована) и тестирање пре-испоруке гарантују да свака машина испуњава међународне стандарде.


2. Конкурентне цене и уштеде трошкова
Као директни фабрички добављач, елиминишемо трошкове посредника, нудећи вам најбољи однос цене{0}}и-вредности без угрожавања квалитета.
Енергетски{0}}економични дизајни помажу у смањењу оперативних трошкова, максимизирајући повраћај улагања.


3. Прилагођена решења
Пружамо машине{0}}направљене по мери које одговарају вашим специфичним производним потребама-било да прилагођавамо спецификације, капацитет или нивое аутоматизације.
Наш инжењерски тим сарађује са вама од дизајна до испоруке, обезбеђујући савршену компатибилност са вашим током рада.


4. Брза и сигурна испорука
Са организованим ланцем снабдевања и стратешким логистичким партнерствима, обезбеђујемо{0}}испоруку на време широм света.
Флексибилне опције испоруке (ФОБ, ЦИФ, ЕКСВ, итд.) и јасна документација поједностављују процес.


5. Професионална постпродајна-подршка
Техничка помоћ 24/7 и даљинско решавање проблема минимизирају застоје.
Свеобухватна гаранција и упутства за доживотно одржавање штите вашу инвестицију.

 

 

Popularne oznake: полу-машина за полуконтинуалну пиролизу, Кина, произвођачи, добављачи, фабрика за полу{1}} машине за пиролизу

Pošalji upit

Pošalji upit